Selen Hemşirenin Ölmeden Önce Son Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Beylikdüzü’nde özel bir hastanede meydana geldi. Bahçeşehir’de bulunan özel bir klinikte hemşire olarak çalışan ve dedesinin yoğun bakımda kaldığı başka bir hastanede refakatçi olarak giden hemşire Selen Bilgin, hastanenin bir odasında ölü bulundu. Genç hemşirenin şüpheli ölümü üzerine soruşturma başlatıldı. Başlatılan soruşturma kapsamında, önce tanık olarak ifadesi alınan yoğun bakım doktoru Fatih A., daha sonra şüpheli olarak gözaltına alındı.

TUTUKLANMA TALEBİYLE SEVK EDİLDİ

Ortaya çıkan iddialara göre, genç hemşire Selen Bilgin’in koluna ameliyat öncesi uyutmak için verilen güçlü bir ilac enjekte edilmişti. Aile bu ilacı doktorun enjekte ettiğini iddia ederken, gözaltına alınan doktor iddiaları kabul etmedi. Soruşturmayı sürdüren cumhuriyet savcısı, Fatih A.’yı “Olası kasta kadına karşı kasten öldürme” suçlamasıyla mahkemeye sevk etti. Mahkeme, tutuklanma talebiyle sevk edilen Fatih A. hakkında Adli Kontrol kararı vererek serbest bıraktı. Soruşturmayı sürdüren savcılık, doktor Fatih A.’nın Adli Kontrolle serbest bırakılmasına itirazda bulundu. İtirazda bulunan savcılık doktor Fatih A.’nın tutuklanması talebinde bulundu.

SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Selen Bilgin’in hastanedeki son görüntüleri ortaya çıktı. Selen Bilgin’in hastanede bir odaya girdiği görülürken, yaklaşık 20 dakika sonra ise peşinden Fatih A.’nın odaya girdiği ve bir süre sonra ise Fatih A.’nın odadan ayrıldığı görüldü. Görüntüler soruşturma dosyasına girdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x