Kıvılcım Ural: Kaan Tangöze ile şarkı yapmamızı bekleyen çok kişi var

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 2018’de dünyaevine girdiği Kıvılcım Ural ve kızları İlayda ile önceki gün Bebek’te kameralara yansıdı. Tangöze ailesinin keyfine diyecek yoktu.

İlayda bir ara eline mikrofonu alarak babası Kaan Tangöze ile röportaj yaptı. Babasına, “Bayramınız nasıl geçti?” diye soran İlayda, gören herkesi gülümsetti. Tangöze ise kızının sorularına onu öperek karşılık verdi.

“YENİ DUMAN ALBÜMÜ GELİYOR”

Gazetecilerin bayramını kutlayan ünlü isim, muhabirler ile sohbet ederek; “Bayramımız çok güzel geçti, ailecek kutladık. Yeni Duman albümü geliyor, güzel şarkılarla geliyoruz” açıklamasında bulundu.

Tangöze’nin ardından soruları cevaplayan Kıvılcım Ural ise “Ben iki ayda bir şarkı çıkarıp kliplendirerek YouTube’a koyuyorum, müzik kanalları çok fazla olmadığı için o şekilde değerlendiriyorum” dedi.

“ŞİMDİLİK YOK ÖYLE BİR DURUM”

“Kaan’la birlikte şarkı yapmamızı bekleyen çok kişi var, bu tarz istekleri çok fazla duyuyorum” diyen Ural, sözlerine şöyle devam etti:

Ben biraz sürpriz yapmayı sevdiğim için şimdilik yok böyle bir durum, yakın zamanda farklı bir isimle bir çalışmam olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x