Analist: Haziran’da Gözünüzü Bu 5 Altcoin’den Ayırmayın!

Kripto piyasası 2024 yılının 2. çeyreğinin son ayına giriyor. Yatırımcılar bir kez daha hangi altcoin projelerinin odak noktası olması gerektiğini soruyor. Kripto analisti Aaryamann Shrivastava, Haziran’da kayda değer bir büyüme potansiyeli olan tokenlerin bir listesini hazırladı.

PEPE fiyat tahmini: Altcoin kuzeye ilerlemeye devam edecek!

Meme coin’i PEPE geçtiğimiz ay sadece meme coin’leri içinde değil, altcoin’ler arasında da en iyi performans gösteren token olarak da ortaya çıktı. Bu meme coin’lerini çevreleyen çılgınlık, PEPE’yi ay boyunca tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıdı. Böylece, onu dünyanın en büyük 20 kripto varlığı arasına yerleştirdi. PEPE, ATH’yi 0,00001725 dolar olarak belirledikten sonra 0,00001474 dolardan işlem görüyor. Ancak bu durum, yükseliş konusunda iyimserliğini koruyan yatırımcıları caydırmadı. Bir trendin gücünü ölçmede önemli bir araç olan Ortalama Yön Endeksi (ADX) de 25,0 eşiğinin üzerinde. Bu da yükseliş trendinin kayda değer bir güce sahip olduğu gösteriyor. Yani PEPE’nin yoluna devam edeceği anlamına geliyor.

PEPE Fiyat Analizi. Kaynak: TradingView

RNDR fiyat tahmini: Yapay zekanın yükselen yıldızı!

Render’ın (RNDR) fiyatı geçtiğimiz ay boyunca konsolide oldu. Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde bir kırılma mümkün. Bunun nedeni, Yapay Zeka (AI) ortamının büyük bir büyümeye tanık olması. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, yapay zeka bilişiminde lider olan NVIDIA’nın yükselişi yangını körüklüyor. Mayıs ayında NVIDIA, Google ve Amazon’u geride bırakarak piyasa değeri açısından dünyanın en büyük üçüncü şirketi oldu. Dolayısıyla, büyüme devam ederse, RNDR hype potansiyelinden fayda sağlaması mümkün. Böylece, altcoin 11,4 dolar ile 10,0 dolar arasındaki konsolidasyondan kurtulabilir.

Render Fiyat Analizi. Kaynak: TradingView

CHZ fiyat tahmini: Uluslararası futbol sezonundan faydalanabilir!

Taraftar token’ıyla tanınan Blockchain etkileşim sitesi Socios.com’a güç veren platform Chiliz’in token’ı CHZ kazanç peşinde. Çoğunlukla bu taraftar tokenleri, başta futbol olmak üzere spor takımları adına oluşturuluyor. Uluslararası futbol sezonu başlamak üzere. Bu yüzden, bu taraftar tokenlarinin artan likiditeye tanık olması mümkün. Yaklaşan Euro 24 ve Copa America, taraftar token işlemlerini etkileyen en önemli etkinlikler olacaktır. Bu da ağ ve varlık kullanımı arttıkça muhtemelen CHZ’ye fayda sağlayacaktır. Sonuç olarak, altcoin fiyatının 0,154 doları aşarak 0,167 dolar bariyerini aşması mümkün. Böylece, potansiyel olarak yeni bir 2024 zirvesi oluşturacaktır.

Chiliz Fiyat Analizi. Kaynak: TradingView

BONK fiyat tahmini: Altcoin kurbağanın liderliğini takip ediyor!

BONK’un fiyat rallisi kriptodaki diğer her şey kadar şaşırtıcı. Ancak, yatırımcılar meme coinleri desteklediğinden, bu token PEPE’nin yükselişinin ardından ilk 50 kripto varlık listesine girdi. Altcoin kısa süre önce 0,00004114 dolardan kapanarak tüm zamanların en yüksek kapanışını yaptı. Ancak 0,00004800 dolarlık ATH fiyatından çok uzakta. Bu nedenle, BONK holderlarının yardımıyla, meme coin’in yükselişini sürdürmesi mümkün. Böylece yeni bir yılın en yüksek seviyesini oluşturmaya çalışabilir.

BONK Fiyat Analizi. Kaynak TradingView

SOL fiyat tahmini: Lider altcoin rakibi kurumsalların favorisi!

Solana’nın daha geniş piyasa işaretlerinden değil, kurumların eylemlerinden fayda sağlaması mümkün. SOL, bu yıl yavaş bir başlangıç yaptı. Buna rağmen altcoin, şu anda girişler açısından en büyük varlık konumunda. En üst sırada yer alan Chainlink’i geride bırakan Solana, 2024’ün başından bu yana 29 milyon dolar giriş sağladı. Bu girişlerin çoğu geçtiğimiz ay gerçekleşti ve 19 milyon dolara ulaştı. Piyasa toparlanmakta olduğundan, Haziran ayının başlamasıyla birlikte bu durumun devam etmesi bekleniyor. Dolayısıyla, kurumlar daha fazla SOL biriktirmeye devam ettikçe, altcoin fiyatı da yükselecek. Böylece, potansiyel olarak 200 doları bir destek tabanı olarak geri kazanacaktır.

Solana Fiyat Analizi. Kaynak: TradingView

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x